DRODZY PAŃSTWO

CHCIAŁAM SIĘ ZWRÓCIĆ DO PAŃSTWA Z KILKOMA PROŚBAMI, KTÓRYCH STOSOWANIE UŁATWI NAM WSPÓŁŻYCIE I ROZWIEJE NIEKTÓRE WĄTPLIWOŚCI .

1. UPRZEJMIE PRZYPOMINAM, IŻ WG UMOWY, KAŻDA NIEZGŁOSZONA NIEOBECNOŚĆ DZIECKA W PRZEDSZKOLU DO GODZINY 9:00 TEGO DNIA, TRAKTOWANA JEST JAKO OBECNOŚĆ – TYM SAMYM OPŁATA ZA POSIŁEK DZIECKA W PRZEDSZKOLU BĘDZIE NALICZANA TAK JAKBY DZIECKO W PRZEDSZKOLU BYŁO OBECNE.
  2. NIEOBECNOŚĆ DZIECKA MOŻECIE ZGŁASZAĆ PAŃSTWO POPRZEZ APLIKACJĘ LIVEKID LUB BEZPOŚREDNIO NA NUMER TELEFONU PRZEDSZKOLA.
  3. PO RAZ KOLEJNY PROSZE PAŃSTWA O ZAKRYWANIE UST I NOSA PO PRZEKROCZENIU PROGU PRZEDSZKOLA, INACZEJ BĘDĘ ZMUSZONA DO NIE WPUSZCZANIA PANSTWA NA TEREN SZATNI.
  4. PRZYPOMINAM O ZAKAZIE WCHODZENIA RODZICÓW NA SALE DYDAKTYCZNE. JEŚLI ISTNIEJE POTRZEBA KONTAKTU Z DANYM NAUCZYCIELEM PROSZĘ O ZWRÓCENIE UWAGI I POPROSZENIE GO DO WYJŚCIA DO PAŃSTWA.
  5. W PRZYPADKU KIEDY NA SZATNI PRZEDSZKOLA ZNAJDUJE SIĘ WIĘCEJ RODZICÓW, PROSIMY PAŃSTWA O CIERPLIWE ZACZEKANIE, AŻ DRZWI PRZEDSZKOLA OTWORZĄ SIĘ SAME. SERDECZNIE PROSZĘ O NIEWYŁAMYWANIE ANI NIESZARPANIE DRZWIAMI, MY NA PRAWDĘ PAŃSTWA WPUŚCIMY 🙂 SĄ GODZINY, W KTÓRYCH LICZBA PAŃSTWA NA TERENIE PRZEDSZKOLA SIĘ ZWIĘKSZA A MUSIMY DOSTOSOWAĆ SIĘ DO PANUJĄCYCH PRZEPISÓW.
  6. W ZWIĄZKU Z TYM, IŻ NEGOCJUJE Z PANEM NOWAKIEM NOWE MENU I TROSZKĘ TESTUJEMY CO NASZE DZIECI LUBIĄ JEŚĆ, MOGĄ POJAWIAĆ SIĘ ZMIANY W PRZEDSTAWIONEJ DLA PAŃSTWA LIŚCIE.
  7. W ZWIĄZKU Z CORAZ WIĘKSZA LICZBĄ NIETOLERANCJI DZIECI NA PEWNIE PRODUKTY, PROSZĘ BY MIEĆ NA UWADZE IŻ KAŻDA DIETA DZIECKA POWINNA OPIERAĆ SIĘ WYRAŹNYCH WSKAZANIACH LEKARZA SPECJALISTY A INFORMACJA TA POWINNA BYĆ NA BIEŻĄCO PRZEKAZYWANA NAUCZYCIELOM.
  8. BARDZO CHCIAŁABYM SUKCESYWNIE ODCHODZIĆ OD PAPIEROWYCH RACHUNKÓW, KTÓRE PAŃSTWU WYSTAWIAM. STĄD W MIESIĄCU MARCU RACHUNKI ZOSTANĄ WYSTAWIONE TYLKO POPRZEZ APLIKACJĘ LIVEKID BY PRZETESTOWAĆ TEN SPOSÓB ROZLICZEŃ. O TYCH Z PAŃSTWA, KTÓRZY Z APLIKACJI NIE KORZYSTAJĄ BĘDĘ PAMIĘTAĆ, ALE CHCIAŁBYM W DUŻEJ CZĘŚCI ODEJŚĆ OD PRODUKOWANIA ZBĘDNEJ MAKULATURY.
  9. TO BY BYŁO NA TYLE. DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA WSPÓŁPRACĘ I SERDECZNIE PAŃSTWA WSZYSTKICH POZDRAWIAM.