DRODZY PAŃSTWO, JAK CO ROKU NASZE PRZEDSZKOLE ORGANIZUJE AKCJĘ CHARYTATYWNĄ  MAJĄCĄ NA CELU WSPARCIE DLA DZIECI, KTÓRE POTRZEBUJĄ POMOCY. W TYM ROKU ZDECYDOWAŁAM, IŻ NASZA POMOC ZOSTANIE SKIEROWANA DO FUNDACJI BLIŻEJ CZŁOWIEKA, KTÓRA PROWADZI WIOSKI DZIECIĘCE W RAJSKU. 

JAK NIGDY LICZĘ NA PAŃSTWA, WASZE OTWARTE SERCA. PODZIELMY SIĘ TYM CO MAMY, PAMIĘTAJMY O TYCH, O KTÓRYCH CZĘSTO NIKT NIE PAMIETA. 

PO KONSULTACJI Z OŚRODKIEM ZOSTAŁA PRZYGOTOWANA LISTA POTRZEB, KTÓRA ZASPOKOI URUCHOMIENIE NOWEGO DOMU DLA DZIECI OPUSZCZONYCH W WIEKU OD 3 DO 18 LAT.  SĄ TO PRZEDMIOTY CODZIENNEGO UŻYTKU NIEZBĘDNE DZIECIOM, JAK I ICH MAŁE I WIELKIE MARZENIA. PRZEDSTAWIAM PAŃSTWU TO ZESTAWIENIE I ZAPRASZAM DO WSPÓLNEGO KOLEJNEGO DZIEŁA!!!

  • Kocyki do łóżek, podusie, jaśki, pościel 
  • Lampki nocne
  • Ubranka dla dzieci w wieku 3 latka – chłopiec i dziewczynka; dziewczynka 5 lat; dwoje chłopców 6 letnich 
  • Zabawki 
  • Kolorowanki , artykuły plastyczne
  • Kosmetyki , środki higieny (dziewczynki 13 i 18 lat; chłopiec 16 lat)

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ !!!