Drodzy Państwo, o ile sytuacja nie ulegnie zmianie (bo zmienia się z godziny na godzinę i nie mamy na to żadnego wpływu) nasze przedszkole wznawia swoją pracę w formie stacjonarnej od dnia 11 maja 2020 r.

Nauczanie zdalnie NIE zostaje zawieszone, będziemy je konutować w dalszym ciągu, być może w innej formie, ale wciąż będziemy z dziećmi 🙂

Zgodnie z wytycznymi organów nadzorujących, ograniczamy liczebność grup, zatem każdy z Państwa, kto spełnia kryteria pierwszeństwa i wyraża chęć powrotu dziecka do przedszkola proszony jest o taką informację pod numer telefonu : 530-057-356, by móc jak najlepiej zorganizować jego pracę.

Drodzy Państwo, tak jak podałam do wiadomości w marcu, rachunki za maj będą równe wartości utrzymania miejsca w przedszkolu tj. 200 zł. W związku z tym, iż zarówno ja jak i pewnie większa część Państwa nie zna dokładnej daty możliwości powrotu do pracy, za majowe wyżywienie zapłacą Państwo w czerwcu wg obowiązujących zasad, za każdy dzień realej obecności.

Moja osobowista prośba jest taka, by każdy z Państwa kto ma wiedzę o powrocie dziecka do przedszkola i ma możiwości ku temu, zapłacił pełną kwotę czesnego zgodnie z umową.

W załączniku przesyłam do Państwa wiadomości procedury bezpieczeństwa, z którymi koniecznie należy się zapoznać i proszę się do nich dostosować. Musimy się odnaleźć w nowej rzeczywistości, która diametralnie zmienia nasz system pracy i kontaktu z Państwem. My ze swojej strony robimy absolutnie wszystko by móc zapewnić Państwu i dzieciom komforotowe ale przede wszystkim bezpieczne warunki nauki i zabawy. W związku z tym, kryteria zdrowotne jakie dziecko musi spełnić przekraczając próg przedszkola będą BEZDYSKUSYJNE. Każdy katar czy kaszel wyklucza dziecko z przebywania w przedszkolu. Reżim sanitarny obejmuje wszystkie osoby, które wchodzą do przedszkola, zatem zwracamy się do Państwa z apelem, by stosować się do nowych zasad i wpoić sobie je w nawyk.

Jak zawsze pozostaje do Państwa dyspozycji