Witaj na stronie Niepublicznego Przedszkola im. Walta Disney'a w Chrzanowie

WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE, ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI WYTYCZNYMI GIS I MEN DOTYCZĄCYCH FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLI, PRZEKAZUJĘ PAŃSTWU PROCEDURY DOTYCZĄCE PRACY I ORGANIZACJI NASZEGO PRZEDSZKOLA.

SERDECZNIE PAŃSTWA PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI I STOSOWANIE SIĘ DO OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW.

W TKARCIE PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA ZOBOWIĄZANI SĄ PAŃSTWO DO DEZYNFEKCJI RĄK ORAZ ZASŁANIANIA NOSA I UST. BARDZO PAŃSTWA PROSZĘ O STOSOWANIE SIĘ DO TYCH ZALECEŃ, BEZ WZGLĘDU NA PAŃSTWA OSOBISTE OPINIE NA TEN TEMAT.

W SZATNI PRZEDSZKOLNEJ MOŻE ZNAJDOWAĆ SIĘ MAX. 3 DOROSŁYCH Z DZIEĆMI, STĄD NASZ APEL I PROŚBA O CIERPLIWOŚĆ I WYROZUMIAŁOŚĆ, GDY NIE OTWIERAMY DRZWI PRZEDSZKOLA. ZNACZY TO TYLKO TYLE, ŻE KTOŚ MUSI OPUŚCIĆ TEREN PRZEDSZKOLA BY ZACHOWAĆ ODPOWIEDNI DYSTANS WOBEC INNYCH OSÓB.

DRODZY PAŃSTWO PRZED NAMI WSZYSTKIMI OKRES, W KTÓRYM JAK NIGDY POWINNIŚMY SIĘ WYKAZAĆ WYROZUMIAŁOŚCIĄ. ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA ZDROWIE PAŃSTWA DZIECI PONOSZĘ JA, JAKO DYREKTOR PRZEDSZKOLA I UCZYNIĘ WSZYSTKO BY DZIECI MOGŁY SIĘ UCZYĆ I BAWIĆ W BEZPIECZNYCH WARUNKACH. OGROMNA JEDNAK ROLA PAŃSTWA W TYCH NOWYCH CZASACH, BY STARAĆ SIĘ ZROZUMIEĆ INDYWIDUALNĄ ROLĘ KAŻDEGO Z NAS W TYM PROCESIE I POCZUĆ SIĘ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH DZIECI.

W ZAŁĄCZNIKU PRZESYŁAM PAŃSTWU PROCEDURĘ BEZPIECZEŃSTWA ZWIĄZANĄ Z WIRUSEM COVID 19 ORAZ OŚWIADCZENIE, JAKIE NALEŻY ZŁOŻYĆ NAUCZYCIELOWI PO PRZYPROWADZENIU DZIECKA DO PRZEDSZKOLA.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ PAŃSTWU ZA ZROZUMIENIE I POZDRAWIAM SERDECZNIE . M. N.